Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02-16-057-00 Digital Thermometer Sensor Kit
Item:
#2242072
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-16-057-00 |
| Manufacturer Part # | R02-16-057-00 |
| Height | 2.05" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco R02-16-057-00 Digital Thermometer Sensor Kit
$168.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-16-057-00 Digital Thermometer Sensor Kit