Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.16.068
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.16.068 Temperature Control Kit
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.16.068 |
| Manufacturer Part # | R02.16.068 |
| Height | 3.45" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.16.068 Temperature Control Kit, Black Box With Probe Mounting Bracket(s)wiring, Hardware And Instruction Sheet, , Hatco Pmg- 60 100 200

