$93.35
$103.00
Compare Price
You save
$9.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.16.069
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02.16.069 Probe
Item:
#1182624
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.16.069 |
| Manufacturer Part # | R02.16.069 |
| Height | 0.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco R02.16.069 Probe
$93.35
$103.00
You save
$9.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.16.069 Probe

