$46.23
$51.00
Compare Price
You save
$4.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-16-117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02-16-117 Hi Limit
Item:
#1141296
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-16-117 |
| Manufacturer Part # | R02-16-117 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco R02-16-117 Hi Limit
$46.23
$51.00
You save
$4.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-16-117 Hi-limit 300f, Hatco Toaster Tq-1200

