$30.81
$34.00
Compare Price
You save
$3.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-16-171-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02-16-171-00 Hi Limit
Item:
#1192894
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-16-171-00 |
| Manufacturer Part # | R02-16-171-00 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco R02-16-171-00 Hi Limit
$30.81
$34.00
You save
$3.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-16-171-00 Hi Limit

