Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco R02.30.074
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.30.074 Lamp 120v/15w
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.30.074 |
| Manufacturer Part # | R02.30.074 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Netherlands |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.30.074 Lamp T8 18" Long, 15w/120v, Hatco Merchandising Cabinet Fsd-1 Fsd-1x Fsd-2 Fsd-2x, Fsdt-1 Fsdt-1x Fsdt-2 Fsdt-2x

