Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03-40-054-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03-40-054-00 Drain Tube
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03-40-054-00 |
| Manufacturer Part # | R03-40-054-00 |
| Height | 0.65" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03-40-054-00 Drain Tube, Tygon 1/2" Od X 1/4" Id 1/8" Wall Has Cpc 1/4" M Barb X, 7/16" Quick Connect With O-ring Plastic Connector 165f, Used With Ceiling Drain # 56-1251

