Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R03-40-055
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R03-40-055 Drain
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R03-40-055 |
| Manufacturer Part # | R03-40-055 |
| Height | 2.1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R03-40-055 Ceiling Drain, 3/8" Mpt Cpc Quick Disconnect Valve Chrome Brass 1-3/4", Extension 3/8" F X 3/8" Male Brass, Works With Drain Tube # 32-1436, Hatco Fdw Fshc S/n 5143899510 And Later.

