Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.17.434.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R04.17.434.00 Door Seal
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.17.434.00 |
| Manufacturer Part # | R04.17.434.00 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.17.434.00 Door Seal 24-7/8" Long, Hatco Flav-r-savor Wfst Large Capacity Display Cabinet 4, Racks 2 Doors 1790 W

