$21.75
$24.00
Compare Price
You save
$2.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R04.56.721.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R04.56.721.00 Kit Sens Ref Itq 2c 11/16"tall
Item:
#1196602
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R04.56.721.00 |
| Manufacturer Part # | R04.56.721.00 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco R04.56.721.00 Kit Sens Ref Itq 2c 11/16"tall
$21.75
$24.00
You save
$2.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R04.56.721.00 Kit Sens Ref Itq 2c 11/16"tall

