Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R05.30.076.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R05.30.076.00 Door Magnet Kit
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R05.30.076.00 |
| Manufacturer Part # | R05.30.076.00 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R05.30.076.00 Door Magnet Kit (2 Magnets), Comes With Loctite Adhesive, Hatco Merchandising Cabinet Fsd-1 Fsd-1x Fsd-2 Fsd-2x, Fsdt-1 Fsdt-1x Fsdt-2 Fsdt-2x

