Free Shipping
Free Shipping
$5,929.64
$9,516.00
Compare Price
You save
$3,586.36
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco S-45-480-3-QS Imp Elec Booster Heater 16 Gal 480/60/45kw/3 Ph
Item:
#1909816
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | S-45-480-3-QS |
| Manufacturer Part # | S-45-480-3-QS |
| Height | 31.13" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 224 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco S-45-480-3-QS Imp Elec Booster Heater 16 Gal 480/60/45kw/3 Ph
$5,929.64
$9,516.00
You save
$3,586.36
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco S-45-480-3-QS Imp Elec Booster Heater 16 Gal 480/60/45kw/3 Ph