Free Shipping
Free Shipping
$1,045.60
$1,678.00
Compare Price
You save
$632.40
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco UGFFBL-120-T
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco UGFFBL-120-T Prtbl French Fry Warmer 120/60/1120/1 Ph
Item:
#1909820
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | UGFFBL-120-T |
| Manufacturer Part # | UGFFBL-120-T |
| Height | 22" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco UGFFBL-120-T Prtbl French Fry Warmer 120/60/1120/1 Ph
$1,045.60
$1,678.00
You save
$632.40
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco UGFFBL-120-T Prtbl French Fry Warmer 120/60/1120/1 Ph