$626.30
$691.00
Compare Price
You save
$64.70
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco X02.01.255.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco X02.01.255.00 Control Board
Item:
#1193013
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | X02.01.255.00 |
| Manufacturer Part # | X02.01.255.00 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco X02.01.255.00 Control Board
$626.30
$691.00
You save
$64.70
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco X02.01.255.00 Control Board

