$105.14
$116.00
Compare Price
You save
$10.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco X02-20-456-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco X02-20-456-00 Hi Limit Thermotat Mechanical
Item:
#1196299
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | X02-20-456-00 |
| Manufacturer Part # | X02-20-456-00 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco X02-20-456-00 Hi Limit Thermotat Mechanical
$105.14
$116.00
You save
$10.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco X02-20-456-00 Hi Limit Thermotat Mechanical



