Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heat Sealing Co. 1821-013 Fuse Holder
Item:
#1484235
Technical details
| Manufacturer | Heat Sealing Co. |
|---|---|
| Model Number | 1821-013 |
| Manufacturer Part # | 1821-013 |
| Height | 3.3" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heat Sealing Co. 1821-013 Fuse Holder
$32.92
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heat Sealing Co. 1821-013 Fuse Holder

