Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2145-023
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Heat Sealing Co. 2145-023 Knob Thermostat
Item:
#1323135
Technical details
| Manufacturer | Heat Sealing Co. |
|---|---|
| Model Number | 2145-023 |
| Manufacturer Part # | 2145-023 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heat Sealing Co. 2145-023 Knob Thermostat
$6.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heat Sealing Co. 2145-023 Knob Thermostat
