Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 22901101 Fan Blade 24in 5 Blade
Item:
#1484336
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 22901101 |
| Manufacturer Part # | 22901101 |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 22901101 Fan Blade 24in 5 Blade
