$51.73
$91.32
Compare Price
You save
$39.59
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 22901601 Fan Blade 14" Ics Cond
Item:
#1325143
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 22901601 |
| Manufacturer Part # | 22901601 |
| Height | 3" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 22901601 Fan Blade 14" Ics Cond
$51.73
$91.32
You save
$39.59
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 22901601 Fan Blade 14" Ics Cond