$33.40
$39.00
Compare Price
You save
$5.60
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 23106201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 23106201 Fan Guard
Item:
#1322711
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 23106201 |
| Manufacturer Part # | 23106201 |
| Height | 3" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 23106201 Fan Guard
$33.40
$39.00
You save
$5.60
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 23106201 Fan Guard
