Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 24701301 Crankcase Heater Scroll
Item:
#1484354
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 24701301 |
| Manufacturer Part # | 24701301 |
| Height | 3.65" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 20.35" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 24701301 Crankcase Heater Scroll
$128.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 24701301 Crankcase Heater Scroll
