Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 29311816 Heatcraft Txv
Item:
#1483328
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 29311816 |
| Manufacturer Part # | 29311816 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 29311816 Heatcraft Txv
