Free Shipping
Free Shipping
$625.41
$920.04
Compare Price
You save
$294.63
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 29326201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 29326201 Exv E2v24bwae0 3/8 X 3/8
Item:
#1322779
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 29326201 |
| Manufacturer Part # | 29326201 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 29326201 Exv E2v24bwae0 3/8 X 3/8
$625.41
$920.04
You save
$294.63
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 29326201 Exv E2v24bwae0 3/8 X 3/8