Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 37000702 Black Cover
Item:
#1484310
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 37000702 |
| Manufacturer Part # | 37000702 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 37000702 Black Cover
$35.12
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 37000702 Black Cover
