Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 40480301 Drain Pan Air & Hot Ga S Defrost 62" X 12" X 2"
Item:
#1834633
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 40480301 |
| Manufacturer Part # | 40480301 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 40480301 Drain Pan Air & Hot Ga S Defrost 62" X 12" X 2"
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 40480301 Drain Pan Air & Hot Ga S Defrost 62" X 12" X 2"