Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft 5559920 Reevap Loop W/ Powder Coating
Item:
#1484540
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 5559920 |
| Manufacturer Part # | 5559920 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 34" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft 5559920 Reevap Loop W/ Powder Coating
$333.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft 5559920 Reevap Loop W/ Powder Coating
