Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft BEL0060AS6AMAB0000 Evap Coil
Item:
#1484576
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | BEL0060AS6AMAB0000 |
| Manufacturer Part # | BEL0060AS6AMAB0000 |
| Height | 20" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft BEL0060AS6AMAB0000 Evap Coil