Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SBFSE-B-Z
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Heatcraft SBFSE-B-Z Txv
Item:
#1484660
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | SBFSE-B-Z |
| Manufacturer Part # | SBFSE-B-Z |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Heatcraft SBFSE-B-Z Txv
$482.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Heatcraft SBFSE-B-Z Txv
