Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Helmer, Inc. 321647-1 Door Gasket 60.625x24.5x0.3125
Item:
#1484677
Technical details
| Manufacturer | Helmer, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 321647-1 |
| Manufacturer Part # | 321647-1 |
| Height | 2.05" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Helmer, Inc. 321647-1 Door Gasket 60.625x24.5x0.3125