Free Shipping
Free Shipping
$4,843.49
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Helmer, Inc. 800825-1 Evap Coil
Item:
#1484685
Technical details
| Manufacturer | Helmer, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 800825-1 |
| Manufacturer Part # | 800825-1 |
| Height | 8" |
| Width | 16" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Helmer, Inc. 800825-1 Evap Coil
$4,843.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Helmer, Inc. 800825-1 Evap Coil