$15.21
$17.90
Compare Price
You save
$2.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 0162498
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 0162498 Pump Gasket
Item:
#1139864
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 0162498 |
| Manufacturer Part # | 0162498 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 0162498 Pump Gasket
$15.21
$17.90
You save
$2.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 0162498 Pump Gasket

