Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 03757 Assembly 1diax48lg Gas L Instl
Item:
#2232278
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 03757 |
| Manufacturer Part # | 03757 |
| Height | 2.75" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 24" |
| Weight | 11.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 03757 Assembly 1diax48lg Gas L Instl
