$16.31
$19.20
Compare Price
You save
$2.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 12126
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 12126 Brush (l Shaped Black)
Item:
#1152684
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 12126 |
| Manufacturer Part # | 12126 |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 12126 Brush (l Shaped Black)
$16.31
$19.20
You save
$2.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 12126 Brush (l Shaped Black)

