$112.01
$219.70
Compare Price
You save
$107.69
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 140054
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 140054 Hi Limit Manual Reset 425 Degree F
Item:
#1848133
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140054 |
| Manufacturer Part # | 140054 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Henny Penny 140054 Hi Limit Manual Reset 425 Degree F
$112.01
$219.70
You save
$107.69
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140054 Hi Limit Manual Reset 425 Degree F
