$502.96
$591.90
Compare Price
You save
$88.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140172
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 140172 Kit Hc Water Pan Htr Compl 240
Item:
#1484821
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140172 |
| Manufacturer Part # | 140172 |
| Height | 1.65" |
| Width | 9" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 140172 Kit Hc Water Pan Htr Compl 240
$502.96
$591.90
You save
$88.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140172 Kit Hc Water Pan Htr Compl 240
