Free Shipping
Free Shipping
$3,137.67
$3,461.80
Compare Price
You save
$324.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140209
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 140209 Kit Replacement D Pot Assembly
Item:
#1484728
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140209 |
| Manufacturer Part # | 140209 |
| Height | 19" |
| Width | 21" |
| Depth | 27" |
| Weight | 7.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 140209 Kit Replacement D Pot Assembly
$3,137.67
$3,461.80
You save
$324.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140209 Kit Replacement D Pot Assembly