$44.36
$52.20
Compare Price
You save
$7.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 140929
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 140929 Switch Pressure 0.40
Item:
#1485127
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 140929 |
| Manufacturer Part # | 140929 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 140929 Switch Pressure 0.40
$44.36
$52.20
You save
$7.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 140929 Switch Pressure 0.40
