Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14339
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14339 Heater Kit 208v
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14339 |
| Manufacturer Part # | 14339 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14339 Heater Kit, 208v 510w 7-11/16" X 3", Henny Penny Heated Merchandiser Hmr-103 Hmr-104 Hmr-105, Hmr-106 Hmr-107
