Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14425
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 14425 Kit 500 02 Filter Direct Conn
Item:
#1484731
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14425 |
| Manufacturer Part # | 14425 |
| Height | 7.7" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14425 Kit 500 02 Filter Direct Conn