$170.79
$201.00
Compare Price
You save
$30.21
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14723
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 14723 Kit 600ssi Conv Nat To Lp
Item:
#1484906
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14723 |
| Manufacturer Part # | 14723 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 14723 Kit 600ssi Conv Nat To Lp
$170.79
$201.00
You save
$30.21
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14723 Kit 600ssi Conv Nat To Lp
