$159.06
$187.20
Compare Price
You save
$28.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14877
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 14877 Fry Pot Protection Probe
Item:
#1844660
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14877 |
| Manufacturer Part # | 14877 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 14877 Fry Pot Protection Probe
$159.06
$187.20
You save
$28.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14877 Fry Pot Protection Probe