$502.86
$591.80
Compare Price
You save
$88.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14986
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 14986 Kit 120v 390/690 Lower Blower
Item:
#1485031
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14986 |
| Manufacturer Part # | 14986 |
| Height | 9.2" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 6.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 14986 Kit 120v 390/690 Lower Blower
$502.86
$591.80
You save
$88.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14986 Kit 120v 390/690 Lower Blower
