$1.02
$1.20
Compare Price
You save
$0.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 150329
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 150329 Spring .043 X .200 X .750
Item:
#1485043
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 150329 |
| Manufacturer Part # | 150329 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 150329 Spring .043 X .200 X .750
$1.02
$1.20
You save
$0.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 150329 Spring .043 X .200 X .750
