$477.88
$562.40
Compare Price
You save
$84.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 15284
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 15284 Basket Holder
Item:
#1485084
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 15284 |
| Manufacturer Part # | 15284 |
| Height | 5.5" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 15284 Basket Holder
$477.88
$562.40
You save
$84.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 15284 Basket Holder
