$139.61
$164.30
Compare Price
You save
$24.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 16120 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 16120 (OEM) Lid Gasket
Item:
#1147055
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 16120 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 16120 (OEM) |
| Height | 0.6" |
| Width | 15" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 16120 (OEM) Lid Gasket
$139.61
$164.30
You save
$24.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 16120 (OEM) Lid Gasket
