$226.28
$266.30
Compare Price
You save
$40.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 16273
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 16273 Power Cord/plug 50 Amp 3ph 4 Wire 250 Volt
Item:
#1834651
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 16273 |
| Manufacturer Part # | 16273 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 16273 Power Cord/plug 50 Amp 3ph 4 Wire 250 Volt
$226.28
$266.30
You save
$40.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 16273 Power Cord/plug 50 Amp 3ph 4 Wire 250 Volt