Free Shipping
Free Shipping
$1,398.04
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 164946
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 164946 Control Panel Flat Face
Item:
#1325386
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 164946 |
| Manufacturer Part # | 164946 |
| Height | 5.5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 164946 Control Panel Flat Face
$1,398.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 164946 Control Panel Flat Face