$21.75
$25.60
Compare Price
You save
$3.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 16814
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 16814 Connector Pump 3/8mp X 1/2 Cc
Item:
#1570817
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 16814 |
| Manufacturer Part # | 16814 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 16814 Connector Pump 3/8mp X 1/2 Cc
$21.75
$25.60
You save
$3.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 16814 Connector Pump 3/8mp X 1/2 Cc