Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 169101-002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 169101-002 Harn Cntl Probe Adapter 22awg
Item:
#1485166
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 169101-002 |
| Manufacturer Part # | 169101-002 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 169101-002 Harn Cntl Probe Adapter 22awg
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 169101-002 Harn Cntl Probe Adapter 22awg