$1.54
$1.81
Compare Price
You save
$0.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 17034
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 17034 Box One Piece Tuck 14x4.5x3
Item:
#1485174
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 17034 |
| Manufacturer Part # | 17034 |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 17034 Box One Piece Tuck 14x4.5x3
$1.54
$1.81
You save
$0.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 17034 Box One Piece Tuck 14x4.5x3